Zostaň s nami v kontakte: Žiar nad Hronom Banská Štiavnica Žarnovica Kremnica Nová Baňa

Pivovar ERB

Popis

Pivovar ERB za niekoľko rokov svojej existencie dokázal pozdvihnúť kultúru pitia piva na úroveň komplexného zážitku spájajúceho výnimočnosť chutí, servisu a prostredia. 

 

S nekompromisným dôrazom na kvalitu varí pivo z výlučne prírodných ingrediencií na špičkovej technológii a dožičí mu čas na dozrievanie, ktorý potrebuje.

 

ERB dodáva svoje produkty do približne stovky špičkových hotelov, reštaurácií a barov na Slovensku. Nikdy sa neobjaví v obchodnej sieti. 

 

ERB sídli v dvoch komplexne zrekonštruovaných budovách v historickom centre Banskej Štiavnice: V dome zo 16. storočia je umiestnená technológia varného procesu a kvasenia. V budove synagógy sa nachádza technológia na sekundárne spracovanie piva (filtrácia, pasterizácia, plnenie). Obe časti technológie sú prepojené pivovodom vedúcim pod povrchom Novozámockej ulice v Banskej Štiavnici.

 

ERB oživuje dávne umenie súladu piva s jedlom v kombinácii vytvárajúcej gurmánsky zážitok. Preto okrem druhov typických pre Slovensko postupne uvádza najpozoruhodnejšie pivné druhy na svete v exkluzívnej línii ERB Limited Edition. Aktuálne predstavuje limitovanú sériu ERB ÚDENÝ LEŽIAK L.E. 12% .

 

Aktuálne hráme

Pivovar ERB na mape

Otvoriť mapu v novom väčšom okne

Odporúčame

Pobrežná hliadka

Dobré buchty potrebujú riadny pekáč

Kino

Záhradníctvo: Rodinný priateľ

NAJVÄČŠÍ PROJEKT AUTORSKEJ DVOJICE HŘEBEJK / JARCHOVSKÝ

Kino