IV. LIGA
20. kolo:
Žarnovica B – Balog/Čalomija 7:11
Body: Mocpajchel 2, Taška 3, Dobrotka 1, Taška/Mocpajchel (Š)
Vyhne A – Predajná odložené
Banská Štiavnica A – Fiľakovo A 12:4
Body: Buzalka 1, Marko 2, Dobrovič 3, Dobrovič/Maďar (Š), WO 5
Tomášovce A – MTK Žarnovica A 11:7
Body: Rendla 1, Zliechovec 1, Bandzi 2, Ceglédy 2, Bandzi/Ceglédy (Š)
Tabuľka po 20. kole:
1.Vyhne A 19 18 1 0 253:89 56
2.Lučatín A 20 17 2 1 267:93 56
3.Podkonice A 20 16 1 3 276:84 53
4.B. Štiavnica A 20 11 3 6 199:161 45
5.Revúca-Tisovec B 20 11 2 7 186:174 44
6.Predajná A 19 8 4 7 168:174 39
7.Tomášovce A 20 5 6 9 167:193 36
8.Fiľakovo A 20 6 3 11 151:209 35
9.Balog/Čalomija A 20 6 2 12 166:194 34
10.MTK Žarnovica A 20 3 3 14 131:229 29
11.Sielnica A 20 3 0 17 104:256 26
12.Žarnovica B 20 1 1 18 74:286 23
Program 22. kola (22.4. o 18:00): Žarnovica B – Predajná A, Vyhne A – Tomášovce A (16:00), B. Štiavnica A – Lučatín A (23.4. o 10:00), MTK Žarnovica A – Sielnica A
V. LIGA
20. kolo:
Stará Kremnička – Žarnovica C 8:10
Body: Bugár 2, Priebera 3, Petruš 2, Dovčík 1 – Bielik 2, Svetlík 4, Žmuráň 2, Svetlík/Bielik (Š), Kozáček/Žmuráň (Š)
Vyhne B – Dolná Ves B odložené
Lutila – Dolná Ves A 16:2
Body: Gustiňák ml. 4, Búgel 3, Širáň 4, Gustiňák st. 4, Širáň/Gustiňák ml. (Š) – Kotvan 1, Kotvan/Majer st. (Š)
MTK Žarnovica B – Žiar C 12:6
Body: Fúska 3, Rendla 4, Bobiš 1, Muha 3, Fúska/Muha (Š) – Vrba 2, Prokein 1, Oswald st. 2, Oswald st./Vrba (Š)
Brehy – Vyhne C 10:8
Body: Jančok 2, Vísmek 3, Michalec 2, Mádel 2, Jančok/Vísmek (Š) – Bátovský 4, Vihara 1, Š. Zliechovec 2, Bátovský/Gregor (Š)
Kremnica B – Hliník B 8:10
Body: A. Ihring 3, Króner 4, Kraus/Króner (Š) – Magula 2, Jakuš 2, Horák 2, Turčan 3, Jakuš/Horák (Š)
Tabuľka po 19. kole:
1.Lutila 20 19 1 0 276:84 59
2.Hliník nad Hr. B 20 17 2 1 252:108 56
3.Žarnovica C 19 14 0 5 233:109 47
4.Dolná Ves A 20 12 1 7 196:164 45
5.Stará Kremnička 20 12 0 8 207:153 44
6.Vyhne B 18 10 1 7 181:143 39
7.Kremnica B 20 9 1 10 177:183 39
8.MTK Žarnovica B 20 9 0 11 174:186 38
9.Žiar nad Hr. C 20 7 0 13 167:193 34
10.Brehy 20 4 0 16 116:244 28
11.Vyhne C 20 2 0 18 83:277 24
12.Dolná Ves B 19 0 0 19 62:280 19
Program 22. kola (23.4. o 10:00): Stará Kremnička – Dolná Ves B, Žarnovica C – Dolná Ves A, Vyhne B – Žiar C, Lutila – Vyhne C (21.4. o 19:00), MTK Žarnovica B – Hliník B (22.4. o 17:30), Brehy – Kremnica B