II. LIGA
15. kolo:
Oravská Lesná A – Žiar A 12:6
Body: Majerčík 3, Kovács 1, Majerčík/Barniak (Š), Bartalský/Kovács (Š)
16. kolo:
Námestovo A – Žiar A 11:7
Body: Majerčík 3, Kovács 1, Majerčík/Barniak (Š), WO 2
Tabuľka po 16. kole:
1.Lučenec A 16 13 0 3 175:113 42
2.Medokýš Martin A 16 11 2 3 171:117 40
3.Valča B 16 10 1 5 161:127 37
4.Žilina B 16 8 2 6 162:126 34
5.Námestovo A 16 9 0 7 159:129 34
6.MSTK Martin A 16 9 0 7 156:132 34
7.Oravská Lesná A 16 8 1 7 147:141 33
8.Tvrdošín B 16 6 3 7 144:144 31
9.Žiar nad Hr. A 16 5 2 9 134:154 28
10.Bytča A 16 6 0 10 124:164 28
11.Nižná B 16 4 2 10 123:165 26
12.Zvol. Slatina A 16 0 1 15 72:216 17
Program 17. kola (5.3. o 10:00): Žiar nad Hronom A – Tvrdošín B
Program 18. kola (5.3. o 15:00): Žiar nad Hronom A – Nižná A
III. LIGA
17. kolo:
Žarnovica A – Kremnica A 9:9
Body: Kaliak 1, Mihálik 1, Kačáni 2, Jambor 4, Kačáni/Jambor (Š) – Schmidt st. 2, Hutka 3, Sekaj 3, Sekaj/Hutka (Š)
Hliník nad Hr. A – Žiar B 14:4
Body: Perháč 4, Perháčová 2, Valent 3, Sokologorský 1, Magula 2, Sokologorský/Perháč (Š), Valent/Perháčová (Š) – Karovič 2, WO 2
18. kolo:
Hliník nad Hr. A – Kremnica A 5:13
Body: Magula 1, Perháč 1, Valent 2 – Petrík 3, Hutka 4, Sekaj 3, Hutka/Sekaj (Š), Schmidt/Petrík (Š)
Žarnovica A – Žiar B 14:4
Body: Kačáni 4, Jambor 4, Mihálik 3, Dobrotka 1, Kačáni/Kaliak (Š), Mihálik/Jambor (Š) – Karovič 1, Kukučka 1, Vrba 1, WO 1
Tabuľka po 18. kole:
1.Revúca-Tisovec A 18 16 0 2 248:76 50
2.Podbrezová A 16 15 0 1 194:94 46
3.Krupina A 17 12 0 5 181:125 41
4.Lok. B. Bystrica A 18 11 1 6 173:151 41
5.Brezno A 18 9 2 7 186:138 38
6.Kremnica A 18 7 3 8 156:168 35
7.Rim. Sobota B 18 8 1 9 169:155 35
8.Luč.-Kalinovo B 18 7 0 11 124:200 32
9.Žarnovica A 18 5 4 9 137:187 32
10.Hliník nad Hr. A 18 4 4 10 152:172 30
11.Hon. Nemce A 17 4 1 12 113:193 26
12.Žiar nad Hr. B 18 0 0 18 75:249 18
Program 19. kola (4.3. o 10:00): Žarnovica A – Revúca-Tisovec A, Hliník nad Hr. A – Brezno A, Kremnica A – Krupina A, Žiar B – H. Nemce A
Program 20. kola (4.3. o 15:00): Hliník nad Hr. A – Revúca-Tisovec A, Žarnovica A – Brezno A, Žiar B – Krupina A, Kremnica A – H. Nemce A
IV. LIGA
14. kolo:
Žarnovica B – MTK Žarnovica A 9:9
Body: Taška 4, Mocpajchel 1, Dobrotka 2, Mihálik 1, Dobrotka/Taška (Š) – Krištof 3, Bandzi 2, Ceglédy 3, Bandzi/Ceglédy (Š)
Podkonice A – ŠKST B. Štiavnica A 14:4
Body: Buzalka 1, Dobrovič 3
Revúca-Tisovec B – Vyhne A 6:12
Body: Šurka ml. 4, Pacher 3, Šurka st. 3, Šurka st./Pacher (Š), Šurka ml./Zliechovec (Š)
Tabuľka po 14. kole:
1.Vyhne A 14 13 1 0 188:64 41
2.Lučatín A 14 12 1 1 178:74 39
3.Podkonice A 14 12 0 2 199:53 38
4.B. Štiavnica A 14 8 1 5 136:116 31
5.Revúca-Tisovec B 14 7 1 6 128:124 29
6.Predajná A 14 6 3 5 125:127 29
7.Tomášovce A 14 3 5 6 116:136 25
8.Fiľakovo A 14 4 3 7 109:143 25
9.MTK Žarnovica A 14 3 3 8 98:154 23
10.Balog/Čalomija A 14 4 1 9 118:134 23
11.Sielnica A 14 2 0 12 70:182 18
12.Žarnovica B 14 0 1 13 47:205 15
Program 16. kola (4.3. o 18:00): Žarnovica B – ŠKST B. Štiavnica A, MTK Žarnovica A – Vyhne A
V. LIGA
14. kolo:
Stará Kremnička – MTK Žarnovica B 13:5
Body: Priebera 3, Bugár 3, Petruš 3, Dovčík 2, Petruš/Bugár (Š) – Krištof 3, Muha 1, Bocian/Krištof (Š)
Brehy – Lutila 3:15
Body: Jančok 1, Michalec 1, Mádel 1 – Gustiňák st. 4, Gustiňák ml. 4, Širáň 3, Búgel 2, Gustiňák ml./Širáň (Š), Gustiňák st./Búgel (Š)
Kremnica B – Vyhne B 6:12
Hliník nad Hr. B – Žarnovica C 14:4
Body: Horák 1, Jakuš 2, Turčan 3, Hric 3, Magula 1, Turčan/Hric (Š), Jakuš/Horák (Š), WO 2 – Svetlík 2, Kaliak 2
Vyhne C – Dolná Ves B 12:6
Body: Bátovský 4, Gregor 2, Vihara 3, Zliechovec 2, Bátovský/Gregor (Š) – Debnár 3, Ivan 2, Karvaš/Pračko (Š)
Žiar C – Dolná Ves A 7:11
Tabuľka po 14. kole:
1.Lutila 14 13 1 0 188:64 41
2.Hliník nad Hr. B 13 10 2 1 151:83 35
3.Žarnovica C 14 10 0 4 169:83 34
4.Stará Kremnička 14 9 0 5 150:102 32
5.Dolná Ves A 14 8 1 5 145:107 31
6.Vyhne B 13 8 1 4 143:91 30
7.MTK Žarnovica B 14 7 0 7 125:127 28
8.Kremnica B 14 6 1 7 122:130 27
9.Žiar nad Hr. C 14 5 0 9 116:136 24
10.Brehy 14 2 0 12 82:170 18
11.Vyhne C 14 2 0 12 54:198 18
12.Dolná Ves B 14 0 0 14 49:203 14
Program 16. kola (5.3. o 10:00): Stará Kremnička – Lutila, MTK Žarnovica B – Vyhne B (4.3. o 17:30), Brehy – Žarnovica C, Kremnica B – Dolná Ves B (3.3. o 18:00), Hliník nad Hr. B – Dolná Ves A (3.3. o 17:30), Vyhne C – Žiar nad Hr. C (3.3. o 18:00)