II. LIGA
13. kolo:
Zvol. Slatina A – Žiar A 6:12
Body: Majerčík 4, Kovács 4, Bartalský 3, Kovács/Bartalský (Š)
14. kolo:
Lučenec A – Žiar A 11:7
Body: Majerčík 4, Bartalský 1, Kovács 1, Majerčík/Filus (Š)
Tabuľka po 14. kole:
1.Lučenec A 14 12 0 2 159:93 38
2.Medokýš Martin A 14 10 2 2 147:105 36
3.Valča B 14 8 1 5 139:113 31
4.Žilina B 14 7 2 5 149:103 30
5.Námestovo A 14 8 0 6 140:112 30
6.Oravská Lesná A 14 7 1 6 129:123 29
7.Tvrdošín B 14 6 3 5 129:123 29
8.MSTK Martin A 14 7 0 7 128:124 28
9.Žiar A 14 5 2 7 121:131 26
10.Nižná B 14 3 2 9 100:152 22
11.Bytča A 14 4 0 10 103:149 22
12.Zvol. Slatina A 14 0 1 13 68:184 15
III. LIGA
15. kolo:
Kremnica A – Revúca-Tisovec A 5:13
Body: Petrík 2, Hutka ml. 1, Sekaj 1, Hutka ml./Sekaj (Š)
Žiar B – Brezno A 1:17
Bod: Kukučka
Lok. B. Bystrica A – Žarnovica A 15:3
Body: Mihálik 1, Jambor 1, WO 1
Podbrezová A – Hliník A 11:7
Body: Perháčová 2, Perháč 2, Magula 1, WO 2
16. kolo:
Žiar B – Revúca-Tisovec A 2:16
Body: Kukučka 1, Hoffstädter 1
Kremnica A – Brezno A 9:9
Body: Hutka ml. 4, Sekaj 4, Sekaj/Hutka ml. (Š)
Podbrezová A – Žarnovica A 12:6
Body: Mihálik 1, Jambor 2, Mihálik/Meszároš (Š), WO 2
Lok. B. Bystrica A – Hliník A 14:4
Body: Perháčová 2, Perháč 2
Tabuľka po 16. kole:
1.Podbrezová A 16 15 0 1 194:94 46
2.Revúca-Tisovec A 16 14 0 2 216:72 44
3.Krupina A 14 12 0 2 162:90 38
4.Lok. B. Bystrica A 16 9 1 6 152:136 35
5.Brezno A 16 7 2 7 158:130 32
6.Kremnica A 16 6 2 8 134:154 30
7.Žarnovica A 16 4 3 9 114:174 27
8.Hliník nad Hr. A 16 3 4 9 133:155 26
9.Rim. Sobota B 13 5 1 7 118:116 24
10.Hon. Nemce A 14 4 1 9 99:153 23
11.Luč.-Kalinovo B 13 5 0 8 91:143 23
12.Žiar nad Hr. B 16 0 0 16 67:221 16
IV. LIGA
12. kolo:
Žarnovica B – Podkonice A 1:17
Bod: Taška
Revúca-Tisovec B – MTK Žarnovica A 16:2
Body: Zliechovec/Rendla (Š), WO 1
Sielnica A – ŠKST B. Štiavnica A 3:15
Body: Dobrovič 4, Farbiak 3, Buzalka 4, Marko 2, Farbiak/Buzalka (Š), Marko/Dobrovič (Š)
Lučatín A – Vyhne A 9:9
Body: Šurka ml. 3, Vlčko 2, Pacher 4
Tabuľka po 12. kole:
1.Vyhne A 12 11 1 0 162:54 35
2.Lučatín A 12 10 1 1 154:62 33
3.Podkonice A 12 10 0 2 171:45 32
4.Revúca-Tisovec B 12 7 1 4 116:100 27
5.B. Štiavnica A 12 7 1 4 120:96 27
6.Predajná A 12 6 2 4 111:105 26
7.Tomášovce A 12 3 3 6 98:118 21
8.MTK Žarnovica A 12 3 2 7 85:131 20
9.Fiľakovo A 12 3 2 7 87:129 20
10.Balog/Čalomija A 12 3 1 8 98:118 19
11.Sielnica A 12 2 0 10 61:155 16
12.Žarnovica B 12 0 0 12 33:183 12
Program 13. kola (12.2. o 10:00): Fiľakovo A – Žarnovica B, Vyhne A – Sielnica A (11.2. o 16:00), ŠKST B. Štiavnica A – Revúca-Tisovec B, MTK Žarnovica A – Podkonice A (11.2. o 18:00)
V. LIGA
12. kolo:
Stará Kremnička – Brehy 15:3
Body: Dovčík 2, Osvald 4, Petruš 3, Priebera 4, Priebera/Osvald (Š), Dovčík/Petruš (Š) – Michalec 1, Mádel 2
Kremnica B – MTK Žarnovica B 13:5
Body: A. Ihring 3, Kraus 2, Króner 3, WO 5 – Bocian 1, Rendla 2, Bobiš 1, Bocian/Rendla (Š)
Hliník B – Lutila nehlásili
Vyhne C – Vyhne B 2:16
Body: Bátovský 1, R. Vihara 1 – Zliechovec 2, B. Vanko 4, M. Vanko 3, Filip 3, M. Vanko/J. Vihara (Š), Zliechovec/Filip (Š)
Žiar C – Žarnovica C 4:14
Body: Oswald st. 2, Vrba 1, WO 1 – Kaliak 4, Bielik 3, Kozáček 1, Svetlík 4, Svetlík/Bielik (Š), Kaliak/Kozáček (Š)
Dolná Ves A – Dolná Ves B 13:5
Tabuľka po 12. kole:
1.Lutila 11 11 0 0 148:50 33
2.Hliník nad Hr. B 11 9 1 1 128:70 30
3.Žarnovica C 12 9 0 3 148:68 30
4.Vyhne B 12 7 1 4 131:85 27
5.Dolná Ves A 12 7 1 4 124:92 27
6.Stará Kremnička 12 7 0 5 127:89 26
7.Kremnica B 12 6 1 5 114:102 25
8.MTK Žarnovica B 12 6 0 6 107:109 24
9.Žiar nad Hr. C 12 4 0 8 98:118 20
10.Brehy 12 2 0 10 74:142 16
11.Vyhne C 12 1 0 11 41:175 14
12.Dolná Ves B 12 0 0 12 38:178 12
Program 13. kola (12.2. o 10:00): Dolná Ves A – Stará Kremnička (11.2. o 18:00), Dolná Ves B – Žiar C, Žarnovica C – Vyhne C, Vyhne B – Hliník B, Lutila – Kremnica B (10.2. o 19:00), MTK Žarnovica B – Brehy (11.2. o 17:30